O firmě

O firmě

 


Vítáme Vás na stránkách společnosti MANOCENTRUM CZ, s.r.o. ,

jsme firma, která se zabývá prodejem měřící a regulační techniky v oblastech tlaku a teploty více jak 19 let (do roku 2000 jako GC sdružení a od roku 2000 jako Manocentrum CZ, s.r.o). Jsme jedni z největších přímých dodavatelů průmyslových tlakoměrů (manometrů), teploměrů, elektrických snímačů, spínačů tlaku a teploty a jejich příslušenství v České Republice. Zastupujeme hned několik stěžejních výrobců měřící a regulační techniky a příslušenství jako je MANOMER SK ( logo M ) ( bývalý EMERS ), PREMATLAK SK ( logo PTL ) ( bývalá CHIRANA-PREMA ), TECSIS GmbH ( bývalé VDO ), WIKA GmbH, METRA Šumperk, PFÖRTNER GmbH, FISCHER GmbH, AVL Vranová Lhota a další.

Od roku 2006 máme zaveden systém managementu jakosti, který je certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001:2009.

Standardní sortiment máme ve velkých zásobách stále na skladě. Dodací lhůty dalších nebo speciálních provedení činí dle výrobce 1 až 5 týdnů.

K výrobkům dodáváme možné certifikáty, osvědčení o jakosti a kompletnosti, prohlášení o shodě apod. Všichni hlavní výrobci mají výrobu certifikovanou dle ISO.

Na vlastním digitálním kalibračním přístroji Vám za poplatek v případě zájmu zhotovíme k tlakoměrům kalibrační protokol v rozsahu od 0-4 kPa až 0-6 MPa
( nejsme akreditovaná laboratoř, ale kalibrační služba s ověřenou návazností zařízení na etalony ČMI ) nebo zajistíme kalibraci u výrobců nebo v akreditované laboratoři. U výrobků firmy PREMATLAK jsou kalibrační listy přiloženy u většiny výrobků výrobcem automaticky. U ostatních výrobců, lze tento kalibrační list dodat za příplatek.

Pokud jste v našem sortimentu nenašli požadované provedení, rádi Vám zpracujeme na základě Vašich požadavků možnou nabídku.

Zboží můžete koupit přímo u nás na prodejně nebo Vám ho zašleme přepravní službou PPL (případně poštou) na dobírku nebo na fakturu (po domluvě) nebo dodáme osobně (dle objemu, vzdálenosti při našem běžném okruhu - nutno domluvit).

Jako přímý dovozce průmyslových měřidel tlaku
(tlakoměrů,manometrů, snímačů, spínačů atd.) a teploty (teploměrů, snímačů, spínačů atd.) a jejich příslušenství (ventily, kohouty, teploměrové jímky atd.) jsme schopni z ceníkových cen poskytnou výrazné slevy. Jejich výše se určuje na základě objemu a domluvy.

Naše ceníky najdete v sekci "Ceníky ke stažení"
(zatím jen výrobky PREMATLAK, časem budou i ostatní) nebo Vám je na požádání zašleme v tištěné formě nebo emailem.


V této chvíli jsou stránky ještě ve výstavbě. Omluvte tedy prosím dobu než budou stránky kompletně naplněny nabízeným zbožím a dalšími informacemi.

V případě, že jste nenašli v katalogu požadované produkty od daného výrobce, neváhejte nás prosím kontaktovat viz. "Kontakty" nebo přes kontaktní formulář a zaslat nám dotaz nebo poptávku na požadované zboží.                                                                                                                        Ing. Bohuslav Schwáb 
                                                                                                                          jednatel společnosti